Domaći nogometnakon tri poraza

Nekadašnji napadač Hajduka zabija po Kini: u golijadi i pobjedi svog Guizhoua zabio hat-trick

Piše R.R.
5. svibnja 2019. - 20:17
dinamo_hajduk73-011213

Nekadašnji napadač Hajduka Anton Maglica koji je početkom ove sezone otišao s Cipra u Kinu pokazuje da se odlično snašao u novoj sredini. U 8. kolu CFA China League (druga liga) predvodio je svoj Guizhou u pobjedi 6:2 protiv Zhejianga. Maglica je u golijadi zabio tri pogotka.

Upravo su domaćini poveli pogotkom Hrvata u 15. minuti iz kaznenog udarca, a tom prilikom su dobili i igrača više. No Zhejiang je do poluvremena preokrenuo rezultat pogocima Po-Lianga Chena i Rafaela Martinsa. I tu su stali, jer u nastavku susreta domaćin je iskoristio situaciju s igračem više i napunio mrežu suparnicima. Gostiju. Iminjan Ilhamjan je poravnao u 49. minuti, Maglica ponovno doveo Guizhou u vodstvo od 3:2 u 56. minuti, a do kraja su domaćini povećavali vodstvo preko Hejing Zhao u 65., Maglice u 7...

26. travanj 2024 02:55