Utakmicu Hrvatske i Gane propustila nije ni Kolinda Grabar-Kitarović. Bivša predsjednica Republike Hrvatske velika je zaljubljenica u sport čemu najbokje svjedoči njezina važna uloga u Međunarodnom olimpijskom odboru. Stigla je tako i u SAD u podršku Vatrenima. Na svojim profilima na društvenim mrežama objavila je fotografije sa stadiona u Philadelphiji.
Prigodno se i odjenula s maramom „na kockice”, uz bijele hlače, košulju i crveni prsluk.
- Idemo Vatreni! Let‘s hear it for Croatia! - napisala je.
Izazva je odmah more „lajkova” i komentara. Hvali se modni izbor, ali i njezina angažiranost u promociji Hrvatske.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....