Na korak do polufinala: Varteks razbio Slavena u Koprivnici

24. studenog 2009. - 19:10

Varteks je na brzinu 'sredio' Slaven Belupa u prvoj utakmici četvrtzavršnice kupa: do 30. minute bilo je već 0-3, na kraju 1-4 (0-3) i Varteks se sasvim približio polufinalu kupa.

Varteks je poveo u 10. minuti praktički bez udarca na vrata, jer se Golubarova ubačena lopta pred vrata Pelina od Csizmadije odbila u gol za 0-1. I kod drugog gola kumovala je obrana Slavena Belupa, jer je Nynkeu, vraćajući loptu svom vrataru, 'uposlio' Šimeka, koji je pokraj istrčalog Pelina u 18. minuti povisio vodstvo gostiju na 0-2. Slaven Belupo imao je prigodu u 23. minuti.

Delić je proslijedio loptu Marasu, koji je nabacio s lijeva na glavu Poredskog, ali je lopta otišla malo iznad prečke. U 28. minuti Csizmadia je pucao sa 30-ak metara, netko je loptu skrenuo u korner. U 30. minuti Varteks je...

24. lipanj 2024 14:08