Domaći nogometveliki preokret

Mogu i bez Ferra! Kaštelani srušili ‘prvake‘ pa poručili: ‘Ovo vam je pogrešna adresa za proslavu naslova‘

Piše I. R.
7. svibnja 2023. - 10:41

Nogometaši kaštelanskog GOŠK-a priredili su iznenađenje u 27. kolu 3. NL jug pobijedivši prvoplasiranu Zagoru s 2:1. Odgodili su im tako proslavu naslova prvaka. Poveli su gosti u 33. minuti preko Gabrića. Tim se rezultatom otišlo na predah. No, Kaštelani se u nastavku nisu predali.

Štoviše, do izjednačenja je došlo u 56. kada je precizan bio Zoko. Ni bod domaćima nije bio dovoljan. U 69. je Bučić pogodio za 2:1. Mreže su do kraja mirovale i Kaštelani su bodove ostavili kući. Burno se proslavila pobjeda nad prvoplasiranom momčadi. Uz fotografiju slavlja iz svlačionice imali su i poruku za goste.

- Pogrešna adresa za proslavu naslova - poručili su iz GOŠK-a, uz još jednu poruku, kratku, ali jasnu "+3".