Dinamo je u četvrtak navečer objavio roster Marija Kovačevića za pripreme u Sloveniji. Nije bilo većih iznenađenja, osim što se na njemu nije pojavio novi desni bek - Moris Valinčić! Morisu je dijagnosticirana upala jedne kosti stopala i zbog prevencije, moguće frakture te kosti, on će u Zagrebu raditi individualne terapije i treninge u razdoblju od 7 do 12 dana. Ta upala trebala bi biti riješena u tom razdoblju, pa će se nakon toga Valinčić pridružiti momčadi. Trener Kovačević nije računao na tu moguću neugodu, ali događa se, kad je zdravlje u pitanju, nikad ne znate, pišu Sportske novosti.
Na popisu prema očekivanjima nije bilo Sammy Mmaeea na kojeg se ne računa, a koji bi mogao završiti u Azerbajdžanu, u Qarabagu, kao niti Petra Bočkaja koji bi pak mogao biti...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....