Domaći nogometsupersport hnl

Lokomotiva je napravila mali bijeg od dna na kojem je zabetonirana Gorica koja je upisala deveti poraz u sezoni

22. listopada 2022. - 17:50

U prvom subotnjem susretu 14. kola HNL-a Lokomotiva je u Zagrebu pobijedila Goricu 2-1 (1-0) čime je upisala četvrtu pobjedu u sezoni, a Velikogoričanima je pobjegla na sedam bodova prednosti.

Bio je to dvoboj do ovog kola dvije posljednje momčadi na ljestvici, no s ova tri boda Lokomotiva je napravila mali bijeg od dna na kojem je zabetonirana Gorica koja je ove subote upisala deveti poraz u sezoni.

Za prekid negativnog niza Lokomotive od pet utakmica (remi i četiri poraza) u prvenstvu zaslužni su bili strijelci Sandro Kulenović u 32. i Silvio Goričan u 74. minuti, dok je jedini gol za goste dao Toni Fruk u 52. minuti.

Lokomotiva je mnogo bolje otvorila utakmicu pa je Tuci već u 6. minuti pogodio okvir vrata, dok je deset minuta kasnije dobru šansu imao i Stojković koja nije okonč...

23. travanj 2024 20:35