Domaći nogometremi protiv catanije

Livaja debitirao: Vjerujem da ću brzo pomoći Atalanti u bijegu iz opasne zone

10. veljače 2013. - 18:14
Remi Milana, poraz Rome, debi Livaje

U nedjeljnim utakmicama 24. kola prve talijanske nogometne lige gosti su ostali, zasada, bez ijedne pobjede. Milan je remizirao u gostima kod Cagliarija (1-1), dok je Roma poražena kod Sampdorije s 3-1.

Milan je kod šesnaestoplasiranog sastava Serije A gubio sve do same završnice, kada je siječanjsko pojačanje Mario Balotelli iz jedanaesterca donio bod. Izgledalo je kao da će momčadi na poluvrijeme s rezultatom 0-0, a onda je Segundo Ibarbo pogodio za prednost domaćina.

Imao je Milan inicijativu i prijetio je u nastavku, ali do pogotka iz igre nije mogao. No, nakon jedne gužve u kaznenom prostoru domaćina u 81. minuti utakmice, Balotellija je evidentno na pod oborio Astori, čime je skrivio jedanaesterac, a sebi priuštio drugi žuti, odnosno crven...
21. rujan 2024 09:42