Domaći nogometgol zahore

Kup UEFA: rezultati prvog pretkola(gol Zahore)

1. kolovoza 2008. - 02:23

Hrvatski nogometaš Dario Zahora svojim je pogotkom u 84. minuti donio 1-0 pobjedu slovenskom Interblocku iz Ljubljane protiv crnogorske Zete, te mu osigurao plasman u 2. pretkolo Kupa UEFA. Prva utakmica u Crnoj Gori završila
je 1-1.

Zahora je iz igre izašao u 87. minuti.

Mario Bazina odigrao je svih 90 minuta za bečku Austriju koja je sa 2-0 svladala kazahstanski Tobol, te time nadoknadila 0-1 poraz iz prve utakmice i tako plasirala se u 2. pretkolo.

Svih 90 minuta odigrao je i reprezentativac Vedran Ćorluka za Manchester City koji je i u uzvratu sa 2-0 pobijedio Streymur sa Farskih Otoka, te se sa ukupnih 4-0 plasirao u 2. pretkolo.

Rezultati uzvratnih utakmica 1. pretkola nogometnog Kupa UEFA igranih u četvrtak (u zagradama su rezultati prvih utakmica):