Domaći nogometjedan od boljih napadača hrvatske lige odradio prve minute na terenu

Kruno Lovrek nakon ozljede: Vježbao sam osam sati na dan

3. svibnja 2008. - 22:14
Tijelo mi je odlično prihvatilo vijak te su se ligamenti u rekordnome roku oporavili - kaže Kruno Lovrek dodajući kako ga menadžeri i danas stalno zovu

Pobjeda Zagreba nad Varteksom 3:1 ove srijede osim odlične igre u drugome poluvremenu donijela je i ono što su svi ljubitelji nogometa mjesecima čekali. U 89. minuti Krunoslav Lovrek vratio se na travnjak...

- Čudan osjećaj, naježio sam se kad sam ulazio, bilo je malo ljudi na tribinama, ali svi su ustali, pljeskali, doživio sa. ovacije. Baš vidim da im je drago.

Kruno Lovrek nije nastupao u proljetnom dijelu sezone zbog ozljede zadobivene na dvoranskom prvenstvu 8. siječnja u sudaru s Dinamovim vratarom Kelavom. Iako su prvenstvena kola p...

17. rujan 2024 18:37