Domaći nogometprva odigrana

Krstanović stigao do 104. prvoligaškog pogotka: Slaven Belupo lako ubilježio nove bodove na gostovanju kod Varaždina

23. listopada 2020. - 20:32

U prvoj od dvije utakmice 9. kola HT Prve HNL koje nisu odgođene, nogometaši Slaven Belupa slavili su sa 2-1 (1-0) na gostovanju u Varaždinu kod istoimenog domaćina.

Vodeći pogodak za goste postigao je Ivan Krstanović u 18. minuti, a strijelac za 2-0 bio je Stipe Bačelić-Grgić u 50. minuti.

Prvo poluvrijeme prošlo je u obostrano otvorenoj igri, u kojoj je momčad iz Koprivnice prva došla do pogotka. Odličnom akcijom u 18. minuti, s dva dodavanja "iz prve", Koprivničani su doveli Ivana Krstanovića u sjajnu priliku, a iskusni centarofor nije propustio ovu situaciju i sa šest metara postigao svoj 104. pogodak u Prvoj HNL.

Domaća momčad nije do kraja prvog dijela uspjela stvoriti izgledniju priliku, a nedostajalo im je zadnje dodavanje koje bi ih do toga dovelo.