sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Domaći nogometliga nacija

Kreću akcije Škotska i Portugal, izbornik Dalić muku muči s obrambenim igračima

Piše Frane Vulas
11. studenog 2024. - 09:26

Hrvatska nogometna reprezentacija okuplja se u ponedjeljak u Zagrebu uoči završnog ciklusa u Ligi nacija. Pred izabranicima Zlatka Dalića su posljednja dva susreta skupine A1 Lige nacija, gostovanje u Glasgowu sa Škotskom u petak 15. studneoga, odnosno domaći susret s Portugalom na splitskom Poljudu u ponedjeljak 18. studenoga.

Dalić će u ponedjeljak odraditi i tradicionalnu konferenciju za medije (11 sati), a trening će reprezentacija odraditi na Maksimiru (18 sati). U četvrtak momčad putuje za Glasgow. Na Hampden Parku se igra u petak s početkom u 20.45 sati po hrvatskom vremenu. U 20.45 sati igra se i susret na Poljudu.

Uoči posljednja dva kola skupine vodi Portugal sa deset osvojenih bodova, Hrvatska je osvojila sedam, Poljska četiri, a Škotska jedan bod.

Prva dva mjesta ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
30. lipanj 2026 23:48