Kopić preporodio Dinamo: Modri pregazili Slavena već za poluvrijeme

12. prosinca 2021. - 18:58

Poslije samo 20 minuta susreta ideja igre gostujuće momčadi svela se na dvije riječi: drž' gaće! Oslabljeni sastav Slaven Belupa izgledao je posve bespomoćno i jedina želja gostujućih igrača bila je – kako napustiti Maksimir sa što manje lopti u svojoj mreži...

Trener Belupa Zoran Zekić promptno je reagirao i već u 21. minuti posegnuo za prvom kadrovskom zamjenom (kako bi dodatno učvrstio obranu), ali i promjenom sustava igre.

Pao je intenzitet Dinamove agresije i efikasnosti (prosječno – gol svakih desetak minuta), ali gostujuća momčad nijednog trenutka nije predstavljala konkurentnog suparnika na maksimirskom travnjaku.

A poslije (o)lako stečenih 3:0 i Dinamova je momčad ''smanjila gas''. Štoviše, kao da su domaći nogometaši u nastavku funkcionirali – ''u leru'&#...

18. travanj 2024 19:45