Junak slavljem protiv Neretvanca prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede

Piše Mišo Gulić
19. ožujka 2023. - 17:21

Junak je slavljem protiv Neretvanca prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Veliku inicijativu Junak je naplatio tek u drugom dijelu utakmice prekrasnim golom Tadića koji je u 68. minuti primio loptu od Mastelića i krasnom varkom se oslobodio čuvara te sa sedam metara iskosa plasirao loptu u nebranjeni dio mreže.

Nešto ranije, točnije u 58. minuti, Vuletin udarac Taslak je zaustavio rukom u šesnaestercu i spriječio siguran zgoditak, ali je pritom zaradio drugi žuti, da bi potom Vuleti udarac s bijele točke obranio Blažević. Gosti su samo pet minuta poslije stigli do poravnanja, Blažević je sam krenuo na trojicu sinjskih braniča i sa 16 metara zabio za 1:1.

Mogli su gosti i do preokreta, ali veliku priliku Allysonu brani Cvrlje. Već u 83. Junak ponovno vodi, Plavša je ubac...

25. travanj 2024 10:53