Domaći nogometfuriozni pločani

Jadran uvjerljivo slavio u derbiju doline Neretve i zadržao vodeću poziciju: Kalfić s dva pogotka stigao Cicijelja na vrhu liste strijelaca

Piše Branko Kulidžan
25. ožujka 2021. - 10:28

U pravoj derbi utakmici doline Neretve u svim segmentima igre od sigurne i čvrste obrane do neumoljivog i preciznog napada bili su bolji plavi s ušća Neretve.

Počelo je ispitivanjem snaga te u 4.minuti domaći imaju priliku preko Abela Kalfića gdje je kao pobjednik izašao gostujući vratar. U sljedećoj minuti gosti preko Frane Jerkovića prijete ali slabi udarac bez problema je obranio Marko Čagalj.

Igrala se 9. minuta, udarac Marina Romića vratar loptu šalje u korner iz kojeg Ivan Raič dovodi plave s ušća Neretve u vodstvo 1:0.

Prvi ozbiljniji napad nogometaši Neretve imaju u 28.minuti kada iz neposredne blizine Ševko Okić pogađa gol za izjednačenje. Nakon toga domaći nogometaši su zavladali terenom što im polazi za nogom u 38.minuti, dolaze u vodstvo 2:1 s kojim se rezul...

26. travanj 2024 02:49