Domaći nogometriječ izbornika

Zlatko Dalić nakon plasmana u osminu finala: ‘Imali smo sreće, ali opet se crte u VAR sobi vuku kako kome paše‘

Piše SPORT SD
1. prosinca 2022. - 19:31

Hrvatski nogometaši odigrali su 0-0 protiv Belgije u posljednjoj utakmici u skupini F Svjetskog nogometnog prvenstva u Katru i zahvaljujući teško izborenom bodu osvojili drugo mjesto koje ih u osmini finala vodi na pobjednika skupine E.

U prvih 60 minuta Hrvatska je ostavila bolji dojam i bila bliže pogotku, ali u posljednjih pola sata utakmice Belgijci su opasno prijetili, ponajviše preko Romelua Lukakua koji je u igru ušao u drugom poluvremenu. Sreća i dobre reakcije zadnjeg obrambenog reda, u kojem je ponovno sjajan bio Joško Gvardiol, ostavili su Hrvatsku "na životu" i među 16 najboljih reprezentacija koje će ostati u borbi za naslov svjetskog prvaka.

- Čestitam našim igračima na prolasku skupine, ja sam i u najavi rekao da očekujem rat protiv jedne sjajne ekipe, jer ...

23. travanj 2024 12:50