Domaći nogometsrušio stuttgart

Ivica Olić u sudačkoj nadoknadi zabio pobjednički gol za 'vukove'

3. svibnja 2014. - 20:30
U pretposljednjem, 33. kolu, Bundeslige Wolfsburg je u subutu u gostima pobijedio Stuttgart 2-1, a pobjedički gol za "vukove" zabio je hrvatski napadač Ivica Olić u sudačkoj nadoknadi.

Wolfsburg je poveo golom Kevina De Bruynea u 13. minuti, a Stuttgartu je izjednačenje donio Christian Gentner u 62. I kad se činilo da će susret završiti neodlučeno, Olić je iskoristio pogrešku domaće obrane te je u prvoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Wolfsburgu, koja ga i dalje ostavlja u igri za Ligu prvaka. Četvrti Bayer Leverkusen, koji je danas svladao Eintracht Frankfurt sa 2-0, ima bod više od petoplasiranog Wolfsburga.

Olić je odigrao cijeli susret za Wolfsburg, a Ivan Perišić 70 minuta. Perišić je nekoliko puta ozbiljno zaprijetio golu Stuttgarta, u 5. minuti je glavom pucao...
28. travanj 2024 00:37