Domaći nogometpromašio jedanaesterac

Ivan Perišić tragičar susreta Wolfsburg - Paderborn

14. prosinca 2014. - 21:27
U posljednjem susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Paderborn su odigrali 1-1, a tragičar susreta bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je u 30. minuti promašio jedanaesterac za domaćine.

Wolfsburg je poveo autogolom Rafe u 17. minuti. Perišić je ubacio loptu u kazneni prostor, Vieirinha je pucao, a nesretni Španjolac skrenuo loptu u vlastitu mrežu. Perišić je 13 minuta kasnije mogao možda i riješiti pitanje pobjednika, no loše je izveo kazneni udarac.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli izjednačiti, a strijelac je bio Alban Meha iz kaznenog udarca u 51. minuti. Perišić je za 'vukove' igrao do 70. minute, dok Ivica Olić nije nastupio.

Danas je odigrana i utakmica između Bayer Leverkusen i Borussia Moenchengladbach, koja je također zav...
23. svibanj 2024 13:34