Iličević za četiri minute promašio rekord najbržeg gola

18. listopada 2011. - 21:57
Pri svom je debiju za nogometnu momčad HSV-a hrvatski reprezentativac Ivo Iličević zabio gol osam minuta nakon što je ušao u igru prilikom nedjeljnog gostovanja kod Freiburga.

U 66. je minuti utakmice devetog kola hrvatski 24-godišnji veznjak ušao u igru. Osam minuta kasnije zabio je pobjednički gol za konačnih 2-1.

Premda je zabio vrlo rano u debitantskom nastupu, nije srušio klupski rekord. U tom je smislu, po broju minuta koje su mu trebale za prvi pogodak u dresu hamburškog kluba, zasjeo na treće mjesto vječne ljestvice.

Prvo drži švedski centarfor Markus Berg, koji je 15. kolovoza 2009. godine zabio u premijernom nastupu samo četiri minute nakon što je ušao u igru u 4-1 pobjedi protiv dortmundske Borussije. Za nadati se da će Iličević imati više sreće od Berga, koji do da...
05. svibanj 2024 18:31