Domaći nogometprosuli pobjedu

Wales šokirao Hrvatsku u sudačkoj nadoknadi i na nevjerojatan način odnio bod s Poljuda

Piše A. J.
25. ožujka 2023. - 22:36

Hrvatska je remizirala s Walesom u susretu 1. kola kvalifikacija za EURO 2024. odigranom na Poljudu rezultatom 1:1.

‘Vatreni‘ su dominirali većim dijelom susreta i poveli preko Andreja Kramarića u 28. minuti. Dalićevi igrači mogli su zabiti još koji pogodak, ali Velšani su na kraju u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Broadheada došli do pogotka i odnijeli bod s Poljuda.

Osim prosutih bodova, loša vijest za Zlatka Dalića, a posebno za navijače Hajduka, jest to što je Marko Livaja zbog ozljede morao napustiti igru u 53. minuti.

Hrvatsku sada čeka dvoboj u gostima s Turskom, koja je danas svladala Armeniju u gostima (2:1), a on je na rasporedu u utorak od 20.45 sati.