Hrvatska odigrala nerješeno s Crnom Gorom

27. ožujka 2009. - 20:23

U prijateljskom susretu u sklopu priprema za kvalifikacijski ciklus za odlazak na EP, a u okviru programa obilježavanja 100 godina igranja nogometa u Varaždinu, mlade reprezentacije Hrvatske i Crne Gore odigrale su na stadionu Varteksa miroljubivo, bez pobjednika 1-1.

Najvažnija stvar, u ne previše zanimljivom prvom poluvremenu, dogodila se u 42. minuti. Jozinović je prošao po lijevoj strani i ubacio loptu pred gol gostiju, gdje je akciju pratio Šimić i loptu glavom poslao u lijevi donji kut nemoćnog Giljena.

Prije vodstva Hrvatske, priliku prvog dijela promašio je crnogorski igrač Kasalica. U 36. minuti izašao je sam pred vratara Ježinu, ali ga nije uspio prevariti, već je njegov udarac po zemlji golman mlade hrvatske vrste zaustavio.

Kasalica je bio u prilici i u 38. minuti...

17. lipanj 2024 04:43