Domaći nogometsupersport druga nl

Hrvace napravilo veliki preokret i ‘razbilo‘ Marsonju, Pločani se vraća s velikim bodom iz Bjelovara

Piše Mišo Gulić, Branko Kulidžan
22. listopada 2022. - 18:14

Poslije prilično negledljivog prvog dijela iz kojeg je Marsonia donijela prednost od 1:0 za koju je u 25. minuti pogodio Mahmutović, potpuni preokret stigao je u drugih 45 minuta.

U poluvremenu trener Kovač radi tri izmjene i potpuno mijenja tijek utakmice. Za 1:1 je pogodio Luetić u 58. minuti na asistenciju Keleza koji je bio pokretač svega opasnog kod Hrvaca, a samo dvije minute poslije Škarić je pretvorio ubačaj Matanovića u 2:1. U sam smiraj utakmice dva puta je poentirao Jandrek, a oba puta je sve pripremio Kelez.

U derbiju kola lider Supersport 2.nogometne lige Jadran Luka Ploče u gostima je protiv Bjelovara odigrao neriješeno bez pogodaka. U tvrdoj, opreznoj i pravoj prvenstvenoj utakmici plavi sa ušća Neretve svojom prepoznatljivom igrom došli su do vrijednog boda.