Domaći nogometKRALJEVSKI KLUB SLAVIO U BARCELONI

Guardiola: Čestitam Realu na naslovu prvaka!

22. travnja 2012. - 00:07
U 34. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Barcelona je na Camp Nou poražena od Real Madrida sa 1-2. Strijelci za Real bili su Khedira (17) i Cristiano Ronaldo (73), a pogodak za Barcu zabio je Alexis Sánchez (71). Real je ovom pobjedom pobjegao Barci na sedam bodova prednosti i već može slaviti naslov prvaka.

Real je poveo u 17. minuti nakon kornera. Udarac glavom Pepea obranio je Valdes, a Khedira je odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Najbolju priliku za poravnanje u prvom poluvremenu Barca je imala u 27. minuti, kada je Messi odlično poslužio Xavija, a ovaj je iz neposredne blizine pucao pored gola.

Na otvaranju drugog poluvremena odlična prilika za Barcelonu u 54. minuti. Thiago Alcantara je pronašo Tella, koji upropaštava stopostotnu šansu ud...
03. lipanj 2024 22:38