Domaći nogometprekinut crni niz

Gorica pobijedila nakon 195 dana. Golom u 87. minuti došli su do druge pobjede u HNL-u ove sezone

Piše HINA
25. veljače 2023. - 18:51

Nogometaši Gorice su nakon šestomjesečnog posta došli do druge pobjede u ovoj sezoni Hrvatske nogometne lige, svladavši u utakmici 23. kola na svom stadionu zagrebačku Lokomotivu sa 1-0 (0-0).

Pobjednički pogodak postigao je Kristian Fućak u  87. minuti, 16 minuta nakon što je ušao u igru.

Gorica je drugom pobjedom u sezoni došla do 12 bodova te je i dalje prikovana za dno ljestvice. Lokomotiva je doživjela 12. poraz i sa 25 bodova ostala na osmoj poziciji.

Vodeći Dinamo ima 52 boda, osam više od splitskog Hajduka koji će u nedjelju (15 sati) gostovati na Maksimiru.

Prema početku dvoboja s Lokomotivom moglo se zaključiti da je trener Gorice Željko Sopić svojim igračima uputio vrlo motivirajuće poruke, jer je domaća momčad od prvog napada težila tome da postigne pogodak koj...

18. listopad 2024 10:47