Domaći nogometčudo prirode

Golovi kakve odavno nismo vidjeli u HNL-u, pogotovo ne u istom danu: pogledajte suradnju jakog vjetra i nogometne majstorije

21. studenog 2020. - 07:35

Utakmice 12. kola Prve HNL igrane u petak obilježili su golovi postignuti izravno iz kornera, u 2-2 (1-1) remiju Lokomotive i Varaždina u Kranjčevićevoj domaći vratar Hendija skrenuo je korner Urate u vlastitu mrežu, dok je u 3-1 (0-1) gostujućoj pobjedi Gorice u Šibeniku preokret započeo Čabraja pogotkom za 1-1 izravno iz kuta.

Utakmicu u Šibeniku obilježio je jak vjetar koji je u prvom poluvremenu pomagao domaćima, a u nastavku gostima. Šibenik je pomoć vjetra iskoristio za samo jedan pogodak i to u samom otvaranju dvoboja kada je Jurić lijepo proigrao Ampema koji je utrčao iza obrane Gorice te svladao Kahlinu.

Izjednačenje je stiglo u 61. minuti kada je Čabraja izveo udarac iz kuta koji je nošen vjetrom skrenuo prema vratima domaćih, preletio Labrovića i završio u mr...

25. travanj 2024 11:24