sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Domaći nogometliga prvaka

Fabio Cannavaro uoči utakmice odluke: Moramo se boriti do zadnje sekunde

Piše hina
28. siječnja 2025. - 18:45

Ispred nogometaša Dinama posljednjih je 90 minuta ligaškog dijela Lige prvaka, maksimirski dvoboj protiv Milana u srijedu u 21.00 sati.

"Modrima" igra samo pobjeda u lovu na plasman među 24 najbolja kluba. No, niti tri boda protiv "Rossonera" neće biti dovoljna ako barem dva kluba koja su trenutačno ispred Dinama sutra ne kiksaju.

Milan je trenutačno šesti sa 15 bodova i Talijani će sve učiniti kako bi ostali među osam najboljih koji imaju direktan plasman u osminu finala. Mjesta od 9. do 24. vode u play-off, dok za ostale europska sezona završava.

Dinamo je i dalje bez Brune Petkovica i Petra Sučića, Lukas Kačavenda nema pravo nastupa zbog žutih kartona, dok novo pojačanje Wilfried Kanga nije pravljeno.

"Oni ti daju dojam da možeš igrati, ali onda te napadnu sa svih strana....

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. srpanj 2026 12:08