Europska liga: Tottenham na rubu ispadanja, Modrić strijelac

1. prosinca 2011. - 00:39
Nogometaši PAOK-a, Standarda, Hannovera i varšavske Legije, uz otprije sigurni PSV iz Eindhovena, osigurali su plasman u 1/16 finala Europa lige nakon utakmica petog kola po skupinama.

Najšokantniji rezultat u petom kolu izgleda poraz Tottenhama na White Hart Laneu u srazu A-skupine. Slavili su Grci 2-1 pobjedu zahvaljujući dvama pogocima koje su u prvom poluvremenu postigli preko desne strane obrane londonske momčadi, koju je držao Vedran Ćorluka. Dok za prvi gol, koji je u šestoj minuti zabio Salpingidis nije bio najveći krivac, definitivno je najodgovorniji za drugi pogodak, koji je u 13. minuti postigao Athanasiadis na ubacivanje Georgiadisa s lijeve strane. Prije asistencije Georgiadis je izmaknuo Ćorlukinoj pažnji, pobjegao u prostor i dobio točnu loptu za asistenciju koju mi nij...
24. travanj 2024 20:38