Europska liga: "Spursi" ponovno slavili s B-momčadi

21. listopada 2011. - 01:03
Nogometaši londonskog Tottenhama i dalje jako dobro guraju u natjecanju Europa lige iako igraju s praktički B-momčadi. "Spursi" su ovog puta, na White Hart Laneu, bili bolji od ruskog kluba Rubina iz Kazana s minimalnih 1-0.

Menadžer Tottenhama Harry Redknapp ponovno je, kao što je i najavljivao, poslao svoju B-momčad na teren u susretu 3. kola Europa lige protiv Rubina. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić utakmicu je započeo na klupi za rezerve, ali je ušao u 73. minuti umjesto Aarona Lennona i odigrao pristojnih 20-ak minuta. Jedini pogodak na utakmici gledatelji u Londonu mogli su vidjeti u 33. minuti kada je Rus Roman Pavljučenko fenomenalno pogodio iz slobodnog udarca gornji kut vratara Rubina Rižikova. Tottenham je imao inicijativu, ali sveukupno gledajući bila je to jedna vrlo...
23. travanj 2024 14:08