Džeko se ispričao Manciniju: Bio sam frustriran

30. rujna 2011. - 10:29
Bosansko/hercegovački reprezentativac Edin Džeko potvrdio je da se ispričao menadžeru Manchester Cityja Robertu Manciniju za svoju reakciju prilikom izlaska s terena u dvoboju protiv Bayerna.

Bavarci su na svojoj Allianz Areni u 2. kolu Lige prvaka u potpunosti nadigrali City. Već su u prvom poluvremenu došli do 2-0, rezultata kojim je i završila utakmica, a nervoza u redovima engleskog kluba je očito bila velika. Pokazao je to i Džeko koji je u 55. minuti, kad ga je Mancini odlučio povući s terena, nezadovoljno mahao glavom.

Talijanski stručnjak mu je nakon utakmice poručio da mu je to posljednji put tolerirao, a i bosanski je nogometaš shvatio da je pogriješio.

- Znam da je moja reakcija bila loša i razgovarao sam o tome s dečkima i trenerom. Ispričao sam se za reakciju i ...
01. lipanj 2024 11:59