Domaći nogometkiks domaćina

Remi u Osijeku: Inter od 16. minute igrao s igračem više, ali nije uspio doći od sva tri boda

8. veljače 2020. - 17:07

U dvoboju 21. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Intera odigrali 1-1 (1-1).

Osijek nije uspio kod kuće pobijediti Inter, koji je vodio od 32. minute i imao igrača više, da bi dvoboj nakraju ipak završio remijem.

Osječani su od 16. minute igrali s igračem manje jer je drugi žuti karton zbog simuliranja dobio Ukrajinac Dimitrij Lopa, a domaće nevolje su se nastavile kada je u 32. minuti zbog ozljede teren nastupio Bočkaj.

Inter je u 32. minuti poveo nakon preciznog udarca glavom Bugarina Borislava Coneva, no pet minuta kasnije Osijek je izjednačio nakon pogreške braniča Savića, što je iskoristio najbolji strijelac Mirko Marić.

U drugom dijelu nije bilo golova, a Zaprešićani su u samoj završnici propustili dvije prilike za pobjedu.