Domaći nogometosmina finala kupa

Dinamu oprošten penal? Ubrzo nakon mu dosuđena dva, dvoboj s četvrtoligašem bio na rubu incidenta

Piše SPORT SD
1. studenog 2023. - 15:09

Četvrtoligaš Oriolik i Dinamo su danas u Oriovcu odigrali osminu finala Kupa. Domaćini su jako ušli u utakmicu, nekoliko puta je u prvom poluvremenu zaiskrilo, ali su na kraju gosti uvjerljivo slavili.

Počelo je u 18. minuti pri rezultatu 0:0, kada su domaćini nakon tražili penal nakon duela Vrbančića i Kokotovića u šesnaestercu domaćina. Skočila je cijela domaća klupa, tražili su udarac s bijele točke, no njega nije bilo.

Situaciju možete pogledati OVDJE.

Do tog trenutka Dinamo nije ozbiljnije zaprijetio, ali su gosti napokon poveli u 25. minuti, i to autogolom Stubičana.

Nakon toga je Drmić nastupio s hat-trickom. Dva puta je pogodio iz penala, a jednom na asistenciju Kaneka koji je i izborio jedan od penala. Bernauer je u drugoj minuti sučeve nadoknade prvog dijela povisio na 5:0.

Domaćin od 39. minute igra i s igračem manje jer je Stubičan dobio crveni nakon što je skrivio penal nad Kanekom.

U drugom poluvremenu se utakmica malo i smirila, pitanje pobjednika je već riješeno, još su golove zabili Marin, Emreli i Kulenović za konačnih 0:8.