Domaći nogometobećana zemlja

Bušić zabija u Izraelu: Osjećam se preporođeno!

24. kolovoza 2009. - 16:53

Bušo opet buši mreže. Tomislav Bušić na najbolji mogući način započeo je novo poglavlje svoje nogometne karijere. Odmah na otvaranju izraelskog nogometnog prvenstva zabio je pogodak za svoj novi klub Maccabi Petah Tikvu u 1:1 remiju pred domaćim navijačima protiv Hapoel Ramat Gana.

Potpuno preporođen

U 70. minuti bivši napadač Hajduka doveo je svoju momčad u vodstvo u svom stilu, pospremivši s desetak metara loptu glavom u mrežu. Ipak domaći su ostali bez punog plijena jer su gosti devet minuta prije kraja iz kontre izjednačili preko Haddada Shaya.

- Ovo je moj novi početak. Osjećam se kao potpuno novi igrač, preporodio sam se od kada sam došao! Prezadovoljan sam startom u Izraelu, pogotovo što sam već zabio i u kupu. Sada je sve počelo dolaziti na svoje mjesto....

20. rujan 2024 16:50