Domaći nogometsupersport hnl

Brodić ‘usidrio‘ bodove Varaždinu: napadač domaćina zauzeo je drugo mjesto na listi strijelac iza Livaje

17. ožujka 2023. - 20:56

U prvoj utakmici 26. kola HNL-a Varaždin je kao domaćin svladao Goricu sa 2-1 (0-0).

Domaće je u prednost doveo Fran Brodić (53), poravnao je Josip Mitrović (74), da bi pobjedu Varaždinu svojim drugim golom osigurao Brodić (87).

Aktivniju i bolju igru domaćini su okrunili vodećim golom u 53. minuti. Drožđek je odličnom loptom proigrao Šegu koji je na lijevoj strani utrčao u suparnički kazneni prostor i zatim uputio prizemnu loptu na peterac gdje je natrčao Brodić i zatresao mrežu.

Sredinom drugog poluvremena ozlijedio se ponajbolji igrač Varaždina Teklić, a trener Kovačević je odlučio istovremeno s travnjaka povući još jednog kreativca Drožđeka što se odrazilo i na odnos snaga. Igru su u svoje noge preuzeli gosti te bili nagrađeni pogotkom za izjednačenje....

19. travanj 2024 20:09