Domaći nogomet3. hnl jug

Božinović hat-trickom slomio Kamen, uporni Vodičani se spasili u 90. minuti, Dubrovčani minimalno slavili protiv Makarana

Piše Goran Glavina, Jakov Kovačević, Tonči Vlašić
16. svibnja 2022. - 10:05

Iako su Uskoci imali osjetnu prednost nakon prvog dijela opasni gosti su se potpuno vratili u utakmicu, ali do boda im nije dozvolio Krešimir Božinović koji je tri puta tresao mrežu odličnog Frane Barbića na vratima Kamena.

Gosti u 31. nisu iskoristili kazneni udarac za poravnanje, a osam minuta kasnije Klišani vode 2:0. Ipak, u nastavku su igrači Kamena uspjeli nadoknaditi zaostatak, a pitanje pobjednika riješio je Božinović svojim trećim, odličnim pogotkom u 80. minuti kada ubačaj s desne strane volejom šalje pod gredu. (Goran Glavina)

Dobru utakmicu odigrali su Vodice i Sloga, igralo se otvoreno, a gledatelji su vidjeli dosta prigoda.

U nastavku su domaći rano ostali bez po njima neopravdano isključenog Sušića, a gosti vrlo brzo koriste brojčanu prednost i preko svog ...

26. travanj 2024 15:28