Bivši vratar Hajduka morao postati igrač, uskočio u novu ulogu i to u dresu Marija Maloče, evo zašto

Piše SN
24. ožujka 2024. - 00:03
Zagreb, 280523. Stadion Maksimir. Nogometna utakmica 36. kola SuperSport HNL, Dinamo - Gorica. Na fotografiji: Bozidar Radosevic, Bruno Petkovic.Ronald Gorsic/Cropix

Razdoblje bez utakmica Gorica je iskoristila za prijateljsku utakmicu protiv slovenskog Maribora. Bila je to dobra prilika novom treneru Rajku Vidoviću da se bolje upozna sa stanjem u momčadi. Maribor je na kraju preokretom slavio 2:1, no ova utakmica će ostati zapamćena po situaciji iz 57. minute.

Naime, tada je napadač Gorice Ino Vuko ozlijedio gležanj što je ostavilo trenera Vidovića bez opcija u vrhu napada. Tu je uskočio rezervni vratar Božidar Radošević koji je obukao dres suigrača Marija Maloče i uskočio u nesvakidašnju ulogu.

Gorica je povela u 14. minuti golom Tima Matavža koji nastavlja s dobrom golgeterskom formom. Maribor je preokrenuo s dva gola pred sami kraj utakmice. Pobjedu Slovencima donijeli su Jan Repas i Marko Božić golovima u 81. i 90. minuti.

26. travanj 2024 06:36