Domaći nogometžele i dalje

Bivši igrač Hajduka postigao prvi gol glavom u karijeri: njegov potez bio je ključan za prolaz u 2. pretkolo Lige prvaka

Piše Dražen Antolić / SN
18. srpnja 2019. - 01:07
111ozobic

Filip Ozobić zabio je prvi gol u karijeri glavom. S tim pogotkom odveo je azerbajdžanski Karabakh u 2. pretkolo Lige prvaka, pišu Sportske novosti

U uzvratnom susretu 1. pretkola svladali su albanski Partizani 2:0. Ozobić je zabio prvi gol na utakmici u 51. minuti, pogodio je u rašlje, a drugi je u finišu, već u četvrtoj minuti sudačke nadoknade djelo iskusnog Španjolca Danija Quintane. Prvi susret završio je 0:0. Ozobić je igrao do 73. minute kad je umjesto njega ušao Slavčev.

Karabakh tu ne staje s ambicijama, njihov je plan da se probiju u skupinu, ako ne Lige prvaka, onda Europske lige. U 2. pretkolu protivnik ima je irski Dundalk. Oni su kao gosti prošli Rigu izvođenjem jedanaesteraca, budući da je nakon 120 minuta bilo 0:0. U 111. minuti crveni karton u ekipi Rige dobi...

18. travanj 2024 03:22