Atletico savladao Real Madrid, pogodak Mandžukića

7. veljače 2015. - 19:46
U gradskom derbiju 22. kolaPrimere Atletico je na svom Calderonu deklasirao vodeći Real Madrid sčak 4-0, a hrvatski napadač Marijo Mandžukić postigao je pogodak iupisao asistenciju.

Atletico je nadigraovelikog suparnika i nanio Realu jedan od najtežih poraza u gradskimderbijima, a jedan od junaka pobjede bio je Mandžukić, koji je asistiraoTiagu u 14. minuti za prvi zgoidtak domaćina, a potom u 89. minuti upadu glavom postavio konačnih 4-0.

Saul Niguez je u 18. minutipoluškaricama postigao drugi zgoditak za Atletico, a Francuz AntoineGriezmann u 68. minuti treći.

Ove sezone Atletico je pobijedio real uSuperkupu, dvaput u prvenstvu, a izbacili su ih i u osmini finala KupaKralja.

Za Real je cijelu utakmicu i to jako loše odigrao vodeći strijelac lige Cristiano Ronaldo.