Sin predsjednika Zorana Milanovića osvojio zlato na međunarodnom turniru u Srbiji

Piše Dean Bauer/SN
9. svibnja 2021. - 21:52

Još jedan lijep uspjeh hrvatskog hrvanja, ovog puta kadetske reprezentacije koja je na međunarodnom turniru u Subotici u konkurenciji 56 hrvača iz 8 država osvojila momčadsko prvo mjesto i pokal namijenjen pobjedniku, pišu Sportske novosti.

U pojedinačnoj konkurenciji zlato je osvojio Marko Milanović (do 92 kg), inače sin predsjednika države Zorana Milanovića, srebrnu medalju su osvojili Filip Mikulić (do 48 kg), Renato Osmanović (do 51 kg), a brončane kolajne Matej Rebić (do 69 kg), Luka Ivančić (do 65 kg), Mihael Lukač (do 65 kg), Josip Benko (do 80 kg) i Antonio Radičević (do 92 kg).

Novi hrvatski olimpijac, hrvač Ivan Huklek, nakon što je u subotu izborio nastup na Olimpijskim igrama u Tokiju, dan kasnije, odnosno u nedjelju je otišao i malo dalje.