Borilački sportovisjajan uspjeh

Marjanova tvornica taekwondo medalja i dalje radi punom parom! Ivan Šapina osvojio srebro na drugom Grand Prixu sezone u Parizu

Piše Ivan Renić
5. rujna 2022. - 15:54

Marjanova tvornica taekwondo medalja i dalje radi punom parom! Na drugom Grand Prixu sezone u Parizu srebrnu medalju osvojio je Ivan Šapina u teškoj kategoriji. Spojio je Šapina nekoliko velikih pobjeda za važnih 36 bodova na olimpijskim rang listama. Bore se naši taekwondoaši za nastup na Igrama koje su baš u Parizu 2024. godine.

Aktualni europski prvak iz Manchestera turnir je otvorio pobjedom 2:0 u rundama protiv Francuza Mbara Ndiaye. U osmini finala istim rezultatom slavio je i protiv Seydoua Gbanea iz Obale Bjelokosti. Novim slavljem u četvrtfinalu nad Brazilcem Maiconom Siquierom s 2:1 osigurao je 22-godišnjak novu medalju za sebe, Hrvatsku i Marjan!

U polufinalu ga je čekao španjolski imenjak, stari znanac Ivan Martinez Garcia, a baš kao na Euru u Manchesteru, pobjeda je ...

27. travanj 2024 10:51