Boran Berak zaustavljen u polufinalu europsko prvenstva i čeka ga borba za broncu: Ovo je velika prilika nakon više godina čekanja

20. svibnja 2021. - 16:32

U četvrtak, drugog natjecateljskog dana na 56. EP u karateu u Poreču, Boran Berak izborio je meč za broncu u kategoriji do 67 kg, a bio je nadomak i ulasku u finale.

Berak je u 1. kolu bio je slobodan, a onda je ostvario tri besprijekorne pobjede, protiv Poljaka Milosza Sabieckog 1-0, Nijemca Davida Kuhna 2-0 i Španjolca Samya Anquida Enkhailija s istim rezultatom.

No, u polufinalu Grk Dyionisos Xenos imao je malo više mirnoće u odlučujućim trenucima i slavio je s 3-2.

Konačno borba za medalju, nakon više godina čekanja i mukotrpnog rada. Ovakve situacije, borbe za medalju, su mi često bježale za dlaku, Grčki suparnik u polufinalu bio je ipak bolji i zasluženo otišao u finale. Posao još naravno nije gotov, jako želim broncu na domaćem terenu - istaknuo je hrvatski reprezen...

20. travanj 2024 11:22