StoryEditorOCM
Zagora‘sve se poklopilo‘

Naišli smo na veselu ekipu Slavonaca koji su došli u Sinj umjesto u Zagreb: ‘Iskreno, očekivali smo...‘

Piše Frano Kiso
4. kolovoza 2025. - 16:14

Naišli smo na veselu ekipu koja je došla iz daleke Požege, a kažu da im je Sinj ispao zgodnija opcija od velikog koncerta u Zagrebu.

- Malo ćemo vidjeti Sinj i produžiti na Vir na odmor. Iskreno, očekivali smo i veću gužvu, vjerojatno se Dalmatincima ne žuri. Mi smo došli dosta ranije i lijepo se sve poklopilo, dio obitelji je iz Rame i družimo se - pojašnjava nam rođeni Slavonac Ivo pozirajući s rodbinom koja se redom obukla u brendirane Thompsonove majice.

image
Frano Kiso
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. lipanj 2026 03:54