Udruga "Vlasnici zemljišta na Marjanu" se oglasila na društvenim mrežama s reakcijom na dvije niže prepreke koje su postavljene kod rampe na Institutu.
- U svojoj zadnjoj epizodi samovolje i spoticanja o zdrav razum, Srđan Marinić, samozvani zaštitnik svega i svačega, preko svog ravnatelja u odlasku Marka Pejnovića, odlučio je staviti točku na "i" te se potpuno pozdraviti sa zdravim razumom.
Dvije željezne prepreke od 20 centimetara - postavljene silom, izvan procedure, mimo zakona i totalno suprotno logici - savršen su spomenik četverogodišnjoj vladavini zabrana bez temelja. I nemojte se zavaravati, nije to zbog sigurnosti, ni prirode, ni reda - to je isključi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....