Zbog početka nove školske godine, od ponedjeljka, 4. rujna, uvode se izmjene u voznom redu na gradskim i prigradskim linijama.
U "Prometu" naglašavaju da su zadnji polasci noćnih linija prema Omišu i Trogiru u noći sa subote, 2. rujna, na nedjelju, 3. rujna, a također od istog vikenda prestaje prometovati i noćna linija br. 40 Trajektna luka – Brnik – Trajektna luka.
Od ponedjeljaka, 4. rujna, prestaje s prometovanjem sezonska linija na relaciji Solin (Bunje) – plaža Žnjan.
Također, od istog dana uspostavlja se direktna studentska linija koja će prometovati na relaciji Spinut – Kampus (Ulica Matice hrvatske) i obratno.
Pravo na korištenje ove linije imaju isključivo studenti uz predočenje "iksice" ili pokazne karte.
Trasa direktne studentske linije:
Spinut – Kampus: Spinut – Matoševa – Domovinskog rata – Vukovarska – Bruna Bušića – Matice hrvatske (Kampus – autobusno stajalište ispod nadvožnjaka).
Kampus – Spinut: Matice hrvatske (Kampus) – Velebitska – Solinska – Domovinskog rata – Hrvatske mornarice – Kaštelanska – Spinut. Spomenuta autobusna linija neće koristiti usputna stajališta, osim u povratku s Kampusa, a tada će koristiti samo autobusno stajalište na Brodarici.
Vozni red na relaciji Spinut – Kampus – Spinut bit će radnim danom, i to u 7:40, 9:45, 11:45, 13:45, 15:45 i 19:45.
.