Bližimo se vrhuncu ljetne sezone, a time se vraćaju i neugodni mirisi i prizori na splitskim plažama, čak i onima koje bi trebale biti čiste i uredne za osobe s invaliditetom. Tako nam čitateljica šalje fotografije dobro poznatog prizora na Benama gdje se opet mogu vidjeti tragovi otpadnih voda, vrlo vjerojatno iz septičke jame.
- Godinama ista priča na invalidskoj plaži kod Bena, ima li tome kraja?! - pita se Splićanka.
U više smo navrata pisali kako se na ovom području svako ljeto ‘ćuti‘ odvratan smrad, a 2023. godine izvor svega je bila spektička jama pored restorana "Va Bene" koncesionara tvrtke National.
Tvrtka majke Kerumovog zeta godinama nije sanirala crnu jamu na splitskoj plaži, p...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....