U popularnoj Facebook grupi Split i oko Splita osvanula je objava zabrinute sugrađanke kojoj je automobil namjerno oštećen u Mosećkoj ulici.
Nepoznati počinitelj oštrim je predmetom izgrebao vrata vozila, a vlasnica se nada da će netko od susjeda ili prolaznika možda imati informacije o incidentu.
Kako navodi u objavi, automobil je bio propisno parkiran i, prema riječima, nikome nije smetao jer je od zida udaljen oko metar i pol.
Vlasnica poziva sve koji su možda nešto vidjeli ili imaju sigurnosne kamere u blizini da mu se jave i pomognu u pronalasku počinitelja.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....