Tvrtka "Small Mall" d.o.o. sklopila je novi Ugovor o zakupu javne površine na Manušu. Stari Ugovor im je istekao 14. lipnja, novi Ugovor je potpisao gradonačelnik Tomislav Šuta 15. lipnja, a traje sve do 31. prosinca 2025. godine.
Ugovor o zakupu javne površine je sklopljen radi postavljanja gradilišta, a njime je dana i Prometna suglasnost. Uz Šutu koji zastupa Grad, u ime "Small Malla" Ugovor je potpisao direktor tvrtke Ibrica Zulfikarpašić. Tvrtka će narednih pola godine plaćati 4.681 euro mjesečno za zakup 1.651 m2, kako je bilo regulirano i prethodnim ugovorima koje je u ime Grada potpisivao bivši dogradonačelnik Bojan Ivošević.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....