StoryEditorOCM
Splitu potrazi za košem, brankom ...

Ovo su nekada bila splitska igrališta. A danas ...

Piše PSD.
13. veljače 2015. - 12:15
Igrati košarku bez mrežice za koš ili s oštećenom mrežicom je prava gnjavaža. Zna to svatko tko je barem jednom zabio čisti koš kroz obruč bez mrežice. Lopta ode daleko od koša i nakon nekoliko takvih ubačaja volja za igranjem naglo slabi. Obruč bez mrežice šalje poruku da se o košu ne vodi briga. Nakon nekog vremena na obruč se objesi stokilaš i više nema ni obruča, ni table, a konstrukcija koša čeka da je kamion virovitičkih registarskih oznaka odveze prema najbližoj firmi za otkup metala.

Sve je manji broj igrališta u gradu na kojima se naša djeca mogu slobodno igrati. Ili su devastirana u potupnosti, ili više nisu igrališta ili su pod ključem, a nekad su bila javna.

Igrališe na Plokitama kod spomenika Prvom splitskom partizanom odredu odavno nema golove, ...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 15:28