
Splićanka Jagoda Schön Milesi na inauguraciji Zorana Milanovića privukla je pažnju odjevnom kombinacijom.
Nosila je, piše Index, crno odijelo i štikle s visokom petom i platformom. Riječ je o cipelama brenda Valentino, čija se cijena kreće oko 1000 eura. Trenutačno su takve cipele na nekim internetskim stranicama na sniženju, pa se prodaju za 760 eura.
Jagoda Schön Milesi predsjednica je neprofitne udruge Split Heritage, koja se bavi očuvanjem kulturne baštine, i očito prijateljica Zorana Milanovića. Također je vlasnica luksuzne vile Palace Schön Milesi, smještene u mirnom rezidencijalnom dijelu Bačvica u Splitu, piše Index.
Često objavljuje fotografije s političarima, pa tako i sa splitskim gradonačelnikom Ivicom Puljkom. U opisu za sebe piše da je grofica.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....