
Baš nas je razveselio mali koji je danas stigao na našu redakciju. Kako kažu, nije puno, ali čovjeka veseli. Čitatelj nam je, naime, poslao, idilične fotografije i video divljih patkica koje uživaju uz potočić na Mertojaku.
- Prisutnost divljih patkica i njihovo hranjenje u potočiću na Mertojaku dokazuje koliko taj mali izvor daje čistu vodu.
Moje oduševljenje proizlazi iz moje ljubavi prema okolišu - navodi naš čitatelj, inače ekolog po struci.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
Komentari (0)
Komentiraj