Malo iza podne cijela Dalmacija ostala je bez struje. Kvar je krenuo iz Albanije i Crne Gore - rekli su iz HEP-a, a nije je bilo više od sat vremena. Iako se kasnije obnovila energetska mreža, brojni građani i dalje prijavljuju poteškoće.
Možete zamisliti kako je tekao i izgledao promet u ovim izvanrednim okolnostima, a kolapsu je pripomogla i činjenica da se petkom poslijepodne i inače stvaraju velike gužve.
Pitali smo Splićane što misle o nestanku struje tijekom najvrućeg dana u godini i mnogi su bili zgroženi nedostatkom opcija za hlađenje.
- Vidimo kako ide u modernom dobu. Ovisni smo o struji, sad ste vidili sve probleme. Možete samo zamislit što će biti u budućnosti kad sve stane. Kaos, bit će sve luđe. Navikavaju nas na kartice, a sad vidite zašto je gotovina bitna....
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....