S Visoke i Trstenika, Kmana, Sućidra, Pujanki..., a naletjeli smo i na male Šibenčane i Dubrovčane, koji su s roditeljima stigli u posjet splitskoj rodbini, okupila se vesela ekipa na otvaranju dječjeg Adventa u parku na Mertojaku. Kvartovski Advent u režiji entuzijastičnih organizatora iz spomenute četvrti na istoku grada jučer je u podne bio prava splitska špica.
Buri usprkos, mnoštvo djece u pratnji roditelja, baka i djedova pohrlilo je na Mertojak kako bi uživalo u programu za najmlađe. Adventski program u tamošnjem parku otvorile su preslatke članice Cheerleading kluba "Sedmi Vjetar", uzrasta od osam do deset godina koje su otplesale tri koreografije prilagođene gabaritima mini-pozornice na Mertojaku.
- Nismo ovdje mogli sve pokazati, ali zato ćemo uskoro, 16. prosinc...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....